תחומי הסיוע שלנו

01

ליווי
נפגעים

אנו פועלים בשיתוף פעולה עם ארגוני הסיוע הנפשי השונים ומעמידים לרשות הנפגעים סיוע ולווי רגשי ונפשי, על מנת לקבל כלים כיצד להתמודד עם הפגיעה, כמו גם כלים שיאפשרו לנפגעים להתמודד לאורך ההליכים המשפטיים, באם יבחרו לפתוח.

ארגון 'מן המיצר' שם אל ליבו את העובדה כי דווקא במגזר החרדי, חסרה מודעות לזכויות נפגעי העבירה, ברוב המקרים אין הנפגע מודע כלל לעובדה שיש לו זכות כלשהי להתערבות בהליך המשפטי והוא מוצא את עצמו מושלך בין הכיסאות, ללא ייצוג הולם, כאשר גם אם הוא נחשף לזכויותיו כנפגע, הוצאות עו"ד הינן מעבר ליכולתו, והוא מוותר עליהן לטובת טיפול בלעדי, של מערכת האכיפה והתביעה במדינת ישראל.

02

ליווי
משפטי

עורכי הדין ב"מן המיצר" מעניקים לווי וייצוג משפטי לנפגעי עבירה במגזר החרדי. תוך שהם נושאים קולם של הנפגעים ומלווים אותם

03

חינוך
והסברה

אנו בארגון מן המיצר מעלים את הנושא לשיח הציבורי. באמצעות כנסי מודעות ומוגנות לקהל הרחב ובאמצעי תקשורת המתאימים לצורך מודעות ויצירת הרתעה בקרב פוגעים פוטנציאליים, ופועלים למען רווחת נפגעי עבירה במגזר החרדי, ונושאים את קולם בפני החברה הישראלית והחברה החרדית, בפני רשויות החוק ומערכת המשפט ופועל ליצירת חברה מוגנת ובריאה יותר בכל הקשור למודעות, התמודדות עם מקרי תקיפה מינית, ומניעתם.

04

כנסים
וסדנאות

פועלים למען רווחת נפגעי עבירה במגזר החרדי, ונושאים את קולם בפני החברה הישראלית והחברה החרדית, בפני רשויות החוק ומערכת המשפט ופועל ליצירת חברה מוגנת ובריאה יותר בכל הקשור למודעות, התמודדות עם מקרי תקיפה מינית, ומניעתם.

05

שיתו"פ
ארגוני

אנו פועלים בשיתוף פעולה עם ארגוני הסיוע הנפשי השונים ומעמידים לרשות הנפגעים סיוע ולווי רגשי ונפשי, על מנת לקבל כלים כיצד להתמודד עם הפגיעה.

נפגעת? כאן יוצרים קשר

יש לכם שאלה? זקוקים לסיוע? קיבלתם מידע על מישהו/מישהי שנפגע/ה?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם: